JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • KLIMATYZATORY SAMSUNG

  Klimatyzator Samsung - wyobraź sobie coś, co znajduję się poza naszym postrzeganiem.To najwspanialsze cechy nowych klimatyzatorów Samsung. Klimatyzatorów, które oferują więcej, niż funkcję komfortowego chłodzenia przestrzeni, i które stanowiąc integralną część wystroju wnętrza jednocześnie chronią Twoje zdrowie. Z klimatyzatorami Samsung nietrudno to sobie wyobrazić.

 • KLIMATYZATORY LG
  LG Electronics to czołowy producent jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów klimatyzacyjnych na świecie. To, co wyróżnia urządzenia LG to przede wszystkim ich doskonałe parametry techniczne, wygoda i prostota instalacji, użytkowania oraz serwisowania, a także elegancki design.
 • KLIMATYZATORY DAIKIN
  DAIKIN to lider wśród producentów systemów chłodzenia, ogrzewania, pomp ciepła czy oczyszczaczy powietrza. Klimatyzatory DAIKIN charakteryzują się prostotą instalacji. Ponadto idealnie nadają się by zastępować stare instalacje ogrzewania elektrycznego. Jako lider w zakresie energetycznej efektywności, DAIKIN zapewnia nowoczesne podejście do rozwoju produktów, co przekłada się na dostarczanie nieporównywalnej jakości i różnorodności zintegrowanych rozwiązań.
 • KLIMATYZATORY ROTENSO
  ROTENSO to producent systemów klimatyzacyjnych: klimatyzatory pokojowe, komercyjne, RVF-y. Na swoje klimatyzatory ROTENSO oferuje aż 5 lat gwarancji. Klimatyzatory ROTENSO są eleganckie i wszechstronne, ale przede wszystkim zapewniają wysoki komfort w pomieszczeniu, zmieniając warunki termiczne na idealne do twoich potrzeb.