URZĄDZENIA POWYSTAWOWE
Mamy Państwu do zaproponowania całą gamę powystawowych nagrzewnic, wentylatorów oraz osuszaczy renomowanej firmy Master. Urządzenia są nowe (powystawowe) w pełni sprawne. Na nagrzewnice udzielamy pełnej gwarancji. Na urządzeniach mogą występować drobne rysy, delikatne przytarcia, braki w postaci oryginalnego kartonu. Defekty te w żaden sposób ni...
Mamy Państwu do zaproponowania całą gamę powystawowych nagrzewnic, wentylatorów oraz osuszaczy renomowanej firmy Master. Urządzenia są nowe (powystawowe) w pełni sprawne. Na nagrzewnice udzielamy pełnej gwarancji. Na urządzeniach mogą występować drobne rysy, delikatne przytarcia, braki w postaci oryginalnego kartonu. Defekty te w żaden sposób nie rzutują na pracę urządzeń.
Więcej

URZĄDZENIA POWYSTAWOWE  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • NAGRZEWNICE
    Mamy Państwu do zaproponowania całą gamę powystawowych nagrzewnic olejowych, elektrycznych, gazowych renomowanej firmy Master. Urządzenia są nowe (powystawowe) w pełni sprawne. Na nagrzewnice udzielamy pełnej gwarancji. Na urządzeniach mogą występować drobne rysy, delikatne przytarcia, braki w postaci oryginalnego kartonu. Defekty te w żaden sposób nie rzutują na pracę urządzeń.
  • Wentylatory / Dmuchawy / Klimatyzery
    Mamy Państwu do zaproponowania całą gamę powystawowych wentylatorów, dmuchaw renomowanej firmy Master. Urządzenia są nowe (powystawowe) w pełni sprawne. Na wentylatory / dmuchawy udzielamy pełnej gwarancji. Na urządzeniach mogą występować drobne rysy, delikatne przytarcia, braki w postaci oryginalnego kartonu. Defekty te w żaden sposób nie rzutują na pracę urządzeń.
  • OSUSZACZE POWIETRZA
    Mamy Państwu do zaproponowania całą gamę powystawowych i używanych osuszaczy powietrza renomowanej firmy Master. Urządzenia są nowe (powystawowe) w pełni sprawne. Na osuszacze powystawowe udzielamy pełnej gwarancji. Na urządzeniach mogą występować drobne rysy, delikatne przytarcia, braki w postaci oryginalnego kartonu. Defekty te w żaden sposób nie rzutują na pracę urządzeń.