NAGRZEWNICE POWIETRZA W tej kategorii nie ma produktów.

  Podkategorie

  • NAGRZEWNICE OLEJOWE
   Mobilne nagrzewnice powietrza Master mogą ogrzać każde pomieszczenie w szybki i efektywny sposób. Nadają się do zastosowania okresowego lub jako stałe rozwiązanie grzewcze. W ofercie występują nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne.
  • NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE
   Przenośne nagrzewnice elektryczne zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci.
  • NAGRZEWNICE GAZOWE

   Nagrzewnice gazowe zapewniają stały dopływ dużych ilości ciepłego powietrza. Są bardzo ekonomiczne w użyciu, trwałe i wydajne. Przenośne nagrzewnice gazowe nadają się do dobrze wentylowanych pomieszczeń, takich jak tereny budów, magazyny czy fabryki.

  • NAGRZEWNICE WIELOPALIWOWE

   Nagrzewnice wielopaliwowe są niezastąpionym źródłem ciepła w każdym obiekcie użytkowym: w warsztacie samochodowym, hali produkcyjnej, hali magazynowej itd. Mogą też być wykorzystywane jako moduł grzewczy w systemie kanałowym wentylacji mechanicznej. Nagrzewnicę wyposażono w prostą w obsłudze i niezawodną automatykę, która uruchamia urządzenie, gdy temperatura wewnątrz obiektu spadnie poniżej zadanej wartości. W nagrzewnicach zastosowano wentylator, który umożliwia podłączenie urządzenia do instalacji kanałów wentylacyjnych i rozprowadzenie ciepłego powietrza równomiernie w obiekcie.

  • NAGRZEWNICE WODNE

   Nagrzewnica wodna jest przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń o średnich i dużych kubaturach, takich jak: hale przemysłowe, warsztaty, magazyny, pawilony, hale sportowe, kościoły.Wodne nagrzewnice powietrza są elementami zdecentralizowanego, modułowego systemu ogrzewania. Stanowią dynamiczne źródło ciepła, które zaopatrywane jest w gorącą wodę z kotła grzewczego. Temperatura wody zasilającej powinna wynosić 60-95°C, co odpowiada powszechnie stosowanym parametrom wody grzewczej.

  • AKCESORIA

   Katalog z akcesoriami do nagrzewnic przenośnych. To dodatkowe wyposażenie nagrzewnic Master sprawia, że ich obsługa staje się wygodniejsza.