System AERCUBE do efektywnego suszenia warstw izolacyjnyc
Technologia osuszania AERIAL® jest stosowana na całym świecie do osuszania budynków oraz uszkodzeń spowodowanych przez wodę i należy do najczęściej wybieranych w branży. Nasze produkty charakteryzują się solidną jakością, trwałością i wydajnością - Made in Germany. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi AERCUBE® oferujemy naszym klientom perfekc...
Technologia osuszania AERIAL® jest stosowana na całym świecie do osuszania budynków oraz uszkodzeń spowodowanych przez wodę i należy do najczęściej wybieranych w branży. Nasze produkty charakteryzują się solidną jakością, trwałością i wydajnością - Made in Germany. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi AERCUBE® oferujemy naszym klientom perfekcyjnie dopasowany system osuszania do efektywnego osuszania warstw izolacyjnych. Poszczególne komponenty są optymalnie łączone w zależności od zastosowania i wymagań. Nasze solidne skrzynki akustyczne AB z kompresorem bocznokanałowym i seria RB uzupełniają naszą ofertę. Dzięki temu dla każdej aplikacji udostępniamy odpowiedni system.
Więcej

System AERCUBE do efektywnego suszenia warstw izolacyjnyc Jest 12 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów
 • 9 285,27 zł

  AERIAL® AB 200 nadaje się szczególnie do profesjonalnego suszenia warstw izolacyjnych w trybie pracy ciśnieniowej a także na ssaniu. Urządzenie łączy niezawodną oraz solidną technologię z cichą pracą. Dzięki temu to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń do pracy przy osuszaniu szkód spowodowanych działaniem wody. 

  9 285,27 zł
 • 3 717,06 zł

  Bocznokanałowe sprężarki AERIAL® serii RB mogą być stosowane do transportu powietrza, gazów niewybuchowych jak i mieszanin gazów z powietrzem. Mogą być stosowane zarówno jako pompy ciśnieniowe a także próżniowe.

  3 717,06 zł
 • 4 443,99 zł

  Bocznokanałowe sprężarki AERIAL® serii RB mogą być stosowane do transportu powietrza, gazów niewybuchowych jak i mieszanin gazów z powietrzem. Mogą być stosowane zarówno jako pompy ciśnieniowe a także próżniowe.

  4 443,99 zł
 • 8 837,55 zł

  Kondensacyjny osuszacz powietrza AERIAL® AD 20 - tak lekki i kompaktowy, że można go wygodnie nosić, dzięki różnym opcjom uchwytów oraz możliwości zamontowania pasków mocujących po bokach. Zaletą jest także zainstalowana pompa kondensatu z zabezpieczeniem przelewowym.

  8 837,55 zł
 • 10 404,57 zł

  Aerial AD40 dostarczany w nowoczesnej i praktycznej obudowie AERCUBE® jest tak lekki i kompaktowy, że można łatwo przenosić jak walizkę. Osuszacz AERIAL® AD 40 posiada dwa koła transportowe oraz składany uchwyt a po bokach można przymocować paski mocujące. Pojemnik zbierający wodę znajduje się w osuszaczu powietrza, po jego napełnieniu urządzenie wyłącza...

  10 404,57 zł
 • 11 468,52 zł

  Sprężarka bocznokanałowa VP3 chłodzona powietrzem pracuje w wyjątkowo solidnej obudowie AERCUBE®. Doskonała niezawodność eksploatacyjna a także energooszczędne to wynik dziesięcioleci doświadczeń. Dzięki standardowej elektronice eDRY® widzimy na czytelnym wyświetlaczu pełnotekstowym informacje niezbędne do szybkiego uruchomienia i bezawaryjnej pracy.

  11 468,52 zł
 • 15 329,49 zł

  Turbina VP 6 to lekki, wszechstronny oraz wydajny model. Wielostopniowa regulacja mocy pozwala zastąpić 4 różne pojedynczych urządzenia. Dzięki zastosowaniu bezszczotkowej, regulowanej turbiny, waga VP 6 jest zredukowana prawie o połowę w stosunku do konwencjonalnych sprężarek bocznokanałowych.

  15 329,49 zł
 • 10 964,22 zł

  VT2 jest wyposażony w pompę wysokiej jakości do wody brudnej, która używana jest również w zastosowaniach przemysłowych. Dzięki tej specjalnej pompie, urządzenie może być eksploatowane jako tzw."odkurzacz do zbierania wody". Za pomocą elektronicznej kontroli poziomu, VT2 wyłącza sprężarkę bocznokanałową przed procesem odpompowania i włącza ją ponownie, po...

  10 964,22 zł
 • 4 640,79 zł

  System filtrów HEPA HF2 w gotowej do podłączenia obudowie AERCUBE® obsługiwany jest w połączeniu ze sprężarką bocznokanałową. Filtry HEPA klasy G4 (filtr wstępny) i H13 (filtr główny) oczyszczają zasysane w pomieszczeniu powietrze z zarodników pleśni oraz innych zawiesin.

  4 640,79 zł
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów