JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • ŚCIENNE
  Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi urządzeniami do chłodzenia pomieszczeń. Duży zakres mocy chłodniczych pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia do pomieszczeń w domu jak i w dużych obiektach.
 • KASETONOWE 4-KIERUNKOWE
  Klimatyzatory kasetonowe posiadają 4 kierunkowy nawiew powietrza, co w połączeniu z ich dużą wydajnością pozwala na komfortowe i równomierne rozprowadzenie powietrza. Długie instalacje chłodnicze i duża różnica wysokości między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną co daje swobodę wyboru miejsca montażu.
 • KASETONOWE 1-KIERUNKOWE
  Jednostki wewnętrzne typu kasetonowego pozwalają na właściwe rozprowadzenie strumienia powietrza, niezależnie od kształtu pomieszczenia. Kompaktowe rozmiary urządzeń oraz niewielka wysokość zabudowy umożliwiają wygodny montaż nawet w warunkach ograniczonej przestrzeni podsufitowej.
 • KANAŁOWE
  Klimatyzatory kanałowe znajdują zastosowanie w obiektach średnio-kubaturowych np. sklepach, biurach. Klimatyzator kanałowy może być umieszczony w przestrzeni międzystropowej co sprawia, że jest on niewidoczny dla użytkowników. Powietrze chłodne dostarczane jest siecią kanałów wentylacyjnych do nawiewników lub anemostatów.
 • KONSOLE
  Konsole umożliwiające instalację przy ścianach oraz zapewniające wysoką sprawność, szczególnie w trybie grzania. Podwójny strumień powietrza zapewnia wysoki komfort oraz równomierny rozkład temperatur: nawiew od góry w trybie chłodzenia oraz od dołu w trybie grzania.
 • PRZYPODŁOGOWO-PODSUFITOWE
  Klimatyzatory przypodłogowe-podsufitowe bardzo często montowane są w pomiesczeniach o dużej powierzchni/kubaturze. Znajdują zastosowanie w restauracjach, serwerowniach, salach konferencyjnych oraz pomieszczeniach biurowych.
 • PODSTROPOWE
  Specjalna konstrukcja tej grupy urządzeń klimatyzacyjnych umożliwia ich montaż w dwóch różnych pozycjach: pionowej przy podłodze, bądź poziomej pod sufitem. Klimatyzator zainstalowany pionowo przypomina wyglądem konwektor naścienny. Montaż pod stropem jest szczególnie ceniony przez właścicieli sklepów i obiektów, w których ściany są zajęte przez regały i półki. Jest także możliwość połączenia urządzenia przystropowego do kilku jednostek typu Split do jednego urządzenia zewnętrznego tworząc w ten sposób system Multi Split.