OSUSZACZE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • OSUSZACZE PROFESJONALNE seria RENTAL
  Wysokowydajne urządzenia przeznaczone do użytku w przemyśle. Dzięki trwałej konstrukcji nadają się do pracy nawet w najcięższych warunkach np. na terenie budowy.
 • OSUSZACZE PROFESJONALNE seria BIG SIZE
  Kondensacyjne osuszacze powietrza z dużym przepływem powietrza zapewniają efektywne osuszanie w krótkim czasie. Wyposażone są w wydajny i cichy wentylator promieniowy, duże filtry powietrza oraz trójfazowe zabezpieczenie kompresora. Najlepsze dla przemysłu.
 • OSUSZACZE PROFESJONALNE seria COMPACT
  Wysokowydajne urządzenia przeznaczone do użytku w przemyśle. Dzięki trwałej konstrukcji nadają się do pracy nawet w najcięższych warunkach np. na terenie budowy.
 • OSUSZACZE PROFESJONALNE seria WHITE
  Przenośne urządzenia do stosowania w różnego typu pomieszczeniach. Korzystanie z tego rodzaju osuszaczy kondensacyjnych bardzo przyśpiesza wiele prac wykończeniowych i remontowych.
 • OSUSZACZE BIUROWE I DOMOWE
  Usuwają wilgoć z pomieszczeń zapobiegając tym samym powstawaniu pleśni I rozwojowi bakterii. Filtr z węglem aktywnym usuwa również nieprzyjemne zapachy. Osuszacze powietrza są często stosowane m.in. w mieszkaniach, garażach, piwnicach, bibliotekach, suszarniach, łazienkach itp.
 • OSUSZACZE ADSORPCYJNE
  Urządzenia nadają się do różnorodnych zastosowań. Wilgotność usuwana jest z powietrza w procesie adsorpcji. Osuszacze tego typu są wykorzystywane szczególnie w miejscach, w których wymagany jest bardzo niski poziom wilgotności powietrza.
 • OSUSZACZE POWIETRZA AERIAL
  Osuszacze powietrza AERIAL® sprawdzają się w praktyce na całym świecie, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, takich jak osuszanie budynków, w morskich farmach wiatrowych lub w bardzo ciepłych krajach. Kondensacyjne osuszacze powietrza idealnie nadają się do zastosowań przemysłowych i prywatnych.