OSUSZACZE POWIETRZA AERIAL
Osuszacze powietrza AERIAL® sprawdzają się w praktyce na całym świecie, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, takich jak osuszanie budynków, w morskich farmach wiatrowych lub w bardzo ciepłych krajach. Kondensacyjne osuszacze powietrza idealnie nadają się do zastosowań przemysłowych i prywatnych.

OSUSZACZE POWIETRZA AERIAL  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kondensacyjne osuszacze powietrza AERIAL
  Kondensacyjne osuszacze powietrza AERIAL® sprawdzają się w praktyce na całym świecie, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, takich jak osuszanie budynków, w morskich farmach wiatrowych lub w bardzo ciepłych krajach. Kondensacyjne osuszacze powietrza idealnie nadają się do zastosowań przemysłowych i prywatnych.
   
  Podstawowa zasada działania kondensacyjnego osuszacza powietrza jest prosta. Wentylator zasysa wilgotne powietrze i prowadzi je przez schłodzony parownik. Powietrze jest schładzane poniżej punktu rosy. Woda skrapla się na zimnej powierzchni parownika i spływa do zbiornika na wodę lub bezpośrednio do odpływu. Zimne i suche powietrze przepływa następnie przez skraplacz, który je podgrzewa i wypuszcza z powrotem do pomieszczenia. Tam znów wchłania wilgoć. Proces ten jest kontynuowany do momentu osiągnięcia pożądanych warunków.
 • Adsorbcyjne osuszacze powietrza AERIAL
  Adsorpcyjne osuszacze powietrza AERIAL® są niezwykle wydajnymi, niezawodnymi urządzeniami używanymi przez profesjonalistów na całym świecie, szczególnie w budownictwie i w przypadku uszkodzeń spowodowanych przez wodę, na przykład do osuszania podłóg. Jednak osuszacze adsorpcyjne oferują również korzyści w przemysłowych procesach suszenia, na przykład w produkcji leków. Osuszacze adsorpcyjne są rzadko używane do osuszania pomieszczeń w prywatnych gospodarstwach domowych. Z reguły kondensacyjny osuszacz powietrza jest całkowicie wystarczający do usuwania wilgoci w gospodarstwie domowym. W przeciwieństwie do kondensacyjnego osuszacza powietrza, suszenie adsorpcyjne działa z (różnymi) środkami suszącymi. Osuszacz obrotowy jest najbardziej popularnym typem osuszacza adsorpcyjnego. W osuszaczu obrotowym wilgoć jest przyciągana przez tzw. koło sorpcyjne o strukturze plastra miodu i usuwana za pomocą sprężonego powietrza (mały wentylator) z powrotem do zbiornika na wodę lub odprowadzana wężem wodnym.
 • System AERCUBE do efektywnego suszenia...
  Technologia osuszania AERIAL® jest stosowana na całym świecie do osuszania budynków oraz uszkodzeń spowodowanych przez wodę i należy do najczęściej wybieranych w branży. Nasze produkty charakteryzują się solidną jakością, trwałością i wydajnością - Made in Germany. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi AERCUBE® oferujemy naszym klientom perfekcyjnie dopasowany system osuszania do efektywnego osuszania warstw izolacyjnych. Poszczególne komponenty są optymalnie łączone w zależności od zastosowania i wymagań. Nasze solidne skrzynki akustyczne AB z kompresorem bocznokanałowym i seria RB uzupełniają naszą ofertę. Dzięki temu dla każdej aplikacji udostępniamy odpowiedni system.
 • Akcesoria do osuszaczy Aerial