KOTŁY WODNE C.O.
Stalowe kotły olejowo-gazowe, które przy nowoczesnej budowie i solidnemu wykonaniu charakteryzują się łatwością i wygodą obsługi oraz dużą estetyką wizualną.

KOTŁY WODNE C.O. W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • KOTŁY C.O. NA OLEJ OPAŁOWY

  Kotły C.O na olej opałowy. Przeznaczone są do systemów centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, pawilonów handlowo usługowych i pomieszczeń gospodarczych.

 • KOTŁY C.O NA PALIWA STAŁE

  Kotły C.O na paliwa stałe. Przeznaczone są do systemów centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, pawilonów handlowo usługowych i pomieszczeń gospodarczych.

 • NACZYNIA WZBIORCZE DO OTWARTEGO UKŁADU C.O.
  W czasie pracy kotła centralnego ogrzewania następuje podgrzewanie czynnika grzewczego - najczęściej wody, powodując tym samym wzrost jej objętości i ciśnienia w instalacji grzewczej. W celu uniknięcia nadmiernego wzrostu ciśnienia stosuje się naczynia wzbiorcze. Rodzaj naczynia zależy od układu grzewczego – otwartego lub zamkniętego.
 • WYMIENNIKI CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ
  Emaliowane wymienniki stojące LUMO typu WCW i WCWD oraz leżące typu WCWL stanowią najnowsze rozwiązanie w dziedzinie podgrzewania i gromadzenia ciepłej wody użytkowej dla celów sanitarnych i spożywczych. Mogą współpracować z dowolnego typu kotłami opalanymi olejem opałowym, gazem i paliwem stałym, a także z ogrzewaniem sieciowym oraz kolektorami słonecznymi.
 • ZBIORNIKI BUFOROWE
 • ZBIORNIKI NA PELLET
  Zbiorniki na pellet do kotlow C.O. Lumo