Firma CONDESA to niezawodny dostawca przenośnych urządzeń chłodzących na imprezy, wystawy, koncerty, plany zdjęciowe i innego rodzaju eventy. Nasza szeroka gama klimatyzatorów zapewnia niedrogie rozwiązanie dla każdego typu przestrzeni - kościoły, hale, namioty, sceny itp. Dlatego sprzęt przez nas oferowany sprawdzi się zarówno przy małym przyjęciu w ogrodzie jak i przy dużej imprezie firmowej.

Szczególnie w miesiącach letnich dostarczenie chłodniejszego powietrza jest konieczne. Komfort i przyjemność uczestników/gości są kluczowym elementem sukcesu każdego tego typu wydarzenia, a my mamy kilkuletnie doświadczenie w dostarczaniu tymczasowych rozwiązań chłodzących.
Współpracujemy z organizatorami imprez i firmami imprezowymi, oferujemy fachową pomoc i doradztwo aby zapewnić, że ich wydarzenie będzie utrzymywane w komfortowej temperaturze dzięki bezpiecznym i wydajnym systemom.

Pracowaliśmy nad wieloma projektami eventowymi w ostatnich latach, opracowując i instalując pakiety wynajmu klimatyzacji dla różnych specyfikacji. Jednostki w naszej flocie są wyrafinowane w swojej konstrukcji, a jednocześnie proste w użyciu, a ustawienia dostosowawcze podkreślają ich imponującą zdolność adaptacji.

Niezależnie od Twoich wymagań możesz liczyć na dostarczenie szybkich, odpowiednich rozwiązań problemów związanych z temperaturą Twojego wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 22 435 79 06