Marki Jest 7 marek

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • DAIKIN

  W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach

 • LG

  LG Electronics to czołowy producent jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów klimatyzacyjnych na świecie. To, co wyróżnia urządzenia LG to przede wszystkim ich doskonałe parametry techniczne, wygoda i prostota instalacji, użytkowania oraz serwisowania, a także elegancki design.

 • MASTER

  Master Climate Solutions jest firmą dostarczającą urządzenia do obróbki powietrza. Nasze urządzenia kierujemy do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji.

 • SAMSUNG

  Początki firmy Samsung czyli obecnego globalnego producenta w świecie technologii sięgają roku 1938r. Ze skromnych początków polegających na sprzedaży żywności, firma Samsung weszła na drogę ewolucji, stając się nowoczesną korporacją o zasięgu światowym i zachowując tę samą nazwę aż do dziś. Firma Samsung to globalny producent urządzeń elektronicznych takich jak telefony, telewizory, sprzęt AGD czy klimatyzatory domowe. W swojej ofercie pamiętają o potrzebach klienta oraz o środowisku naturalnym. Wysoka jakoś wykonania każdego produktu to cel do sukcesu.

 • SHARP

  Dzięki szerokiej gamie jednostek wewnętrznych dostosowanych do różnych typów systemów klimatyzacyjnych firmy Sharp, do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do 4 jednostek wewnętrznych.
  Od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące - zawsze można wybrać rozwiązanie odpowiednie dla danego pomieszczenia.

 • TORELL

  Klimatyzatory przenośne TORELL to doskonała oferta dla klientów szukających urządzeń niezawodnych, eleganckich oraz komfortowych w użyciu. Urządzenia wyposażone są w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie z pomieszczenia do pomieszczenia. Klimatyzatory przenośne polecane są wszędzie tam, gdzie nie można zainstalować urządzeń ściennych z jednostką zewnętrzną.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów