• Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi urządzeniami do chłodzenia pomieszczeń. Duży zakres mocy chłodniczych pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia do pomieszczeń w domu jak i w dużych obiektach.

  Klimatyzatory ścienne

KLIMATYZATORY ŚCIENNE Jest 67 produktów.

Podkategorie

 • KLIMATYZATORY SAMSUNG

  Klimatyzator Samsung - wyobraź sobie coś, co znajduję się poza naszym postrzeganiem.
  To najwspanialsze cechy nowych klimatyzatorów Samsung. Klimatyzatorów, które oferują więcej, niż funkcję komfortowego chłodzenia przestrzeni, i które stanowiąc integralną część wystroju wnętrza jednocześnie chronią Twoje zdrowie. Z klimatyzatorami Samsung nietrudno to sobie wyobrazić.


  Oferowane przez firmę "CONDESA" klimatyzatory pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji Samsung Electronics Polska. Do każdego produktu dołączona jest oryginalna karta gwarancyjna producenta wypełniana przez sprzedawcę oraz instalatora. Na karcie gwarancyjnej powinna znajdować się pieczęć autoryzowanego dystrybutora oraz instalatora, data sprzedaży i uruchomienia urządzenia.

  wzór karty gwarancyjnej  Autoryzowany instalator powinien posiadać Certyfikat autoryzacji wydany przez frmę Samsung uprawniający do wykonania montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych marki Samsung. 
  Nasza firma posiada autoryzację i certyfikat Samsung Polska oraz znajduję się na liście rekomendowanych firm instalacyjnych i serwisowych wydaną przez Samsung Polska

  lista autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów Samsung

  Standardowy okres gwarancji wynosi:

  • dla urządzeń  klimatyzacyjnych - 3 lata  od daty montażu i uruchomienia urządzenia klimatyzacyjnego lecz nie dłużej niż 7 lat od daty produkcji
  • dla sprężarek urządzeń klimatyzacyjnych - 5 lat  od daty uruchomienia urządzenia klimatyzacyjnego lecz nie dłużej niż 7 lat od daty produkcji, na wybrane modele sprężarek gwarancja wynosi 10 lat* (szczegóły u autoryzowanego dystrybutora).

  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia okresu gwarancji dla urządzeń klimatyzacyjnych do 5lat od daty montażu i uruchomienia urządzenia klimatyzacyjnego (szczegóły w biurze autoryzowanego dystrybutora marki Samsung).
   
  Wszelkie informacje i problemy z diagnostyką, awarią oraz naprawą klimatyzatora w ramach gwarancji należy zgłaszać firmie która wykonała montaż (autoryzowany instalator) lub firmie posiadającej autoryzację na serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych Samsung. 

  Montaż, uruchomienie bądź serwisowanie klimatyzatora przez instalatora nie posiadającego autoryzacji Samsunga równoznaczne jest z utratą gwarancji.

   

   

 • KLIMATYZATORY LG
 • KLIMATYZATORY SHARP
  Firma Sharp posiada bogatą ofertę klimatyzatorów od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące. Urządzenia marki Sharp to modele zaawansowane technologicznie i o bardzo dobrych parametrach pracy. Sprzęt firmy Sharp dedykowany jest dla pomieszczeń gdzie bardzo istotna jest jakość powietrza. Klimatyzatory Sharp są wyposażone w system PlasmaclusterTM Ion, który generuje dodatnie i ujemne jony, które skutecznie zwalczają pleśń, alergeny, wirusy i nieprzyjemne zapachy w powietrzu.
 • KLIMATYZATORY DAIKIN
  Rozwiązania klimatyzacyjne Daikin zapewniają komfort przez cały rok w zastosowaniach komercyjnych w restauracjach, biurach, sklepach, hotelach i bankach. Klimatyzatory wykorzystują energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych z powietrza, aby zmniejszyć rachunki i obniżyć emisję CO2 .
 • KLIMATYZATORY PANASONIC
  Klimatyzator ścienny Panasonic są innowacyjnymi modelami klimatyzatorów od Japońskiego potentata. Wysoka trwałość produktu idzie tutaj w parze z najwyższą ergonomią. Urządzenia te charakteryzuje się dużą mocą i wydajnością. Technologia inwerterowa zapewnia wyższą sprawność, obniżony poziom hałasu (w porównaniu do jednostek ON/OFF) oraz bardziej precyzyjną regulację temperatury. Te rozwiązania dają nie tylko komfort użytkowania, ale również realne oszczędności wynikające z niższego zużycia energii elektrycznej (klasa efektywnośći energrtycznej A+). Klimatyzator ścienny Panasonic są to proste klimatyzatory, które służą latami.
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 67 elementów