KLIMATYZATORY ŚCIENNE Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • KLIMATYZATORY SAMSUNG
  Klimatyzator Samsung - wyobraź sobie coś, co znajduję się poza naszym postrzeganiem. To najwspanialsze cechy nowych klimatyzatorów Samsung. Klimatyzatorów, które oferują więcej, niż funkcję komfortowego chłodzenia przestrzeni, i które stanowiąc integralną część wystroju wnętrza jednocześnie chronią Twoje zdrowie.
 • KLIMATYZATORY LG
 • KLIMATYZATORY SHARP
  Firma Sharp posiada bogatą ofertę klimatyzatorów od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące. Urządzenia marki Sharp to modele zaawansowane technologicznie i o bardzo dobrych parametrach pracy. Sprzęt firmy Sharp dedykowany jest dla pomieszczeń gdzie bardzo istotna jest jakość powietrza. Klimatyzatory Sharp są wyposażone w system PlasmaclusterTM Ion, który generuje dodatnie i ujemne jony, które skutecznie zwalczają pleśń, alergeny, wirusy i nieprzyjemne zapachy w powietrzu.
 • KLIMATYZATORY DAIKIN
  Rozwiązania klimatyzacyjne Daikin zapewniają komfort przez cały rok w zastosowaniach komercyjnych w restauracjach, biurach, sklepach, hotelach i bankach. Klimatyzatory wykorzystują energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych z powietrza, aby zmniejszyć rachunki i obniżyć emisję CO2 .
 • KLIMATYZATORY PANASONIC
  Klimatyzator ścienny Panasonic są innowacyjnymi modelami klimatyzatorów od Japońskiego potentata. Wysoka trwałość produktu idzie tutaj w parze z najwyższą ergonomią. Urządzenia te charakteryzuje się dużą mocą i wydajnością. Technologia inwerterowa zapewnia wyższą sprawność, obniżony poziom hałasu (w porównaniu do jednostek ON/OFF) oraz bardziej precyzyjną regulację temperatury. Te rozwiązania dają nie tylko komfort użytkowania, ale również realne oszczędności wynikające z niższego zużycia energii elektrycznej (klasa efektywnośći energrtycznej A+). Klimatyzator ścienny Panasonic są to proste klimatyzatory, które służą latami.
 • KLIMATYZATORY MITSUBISHI
 • KLIMATYZATORY ROTENSO
  Klimatyzatory Rotenso to urządzenie dla odważnych osób, które cenią nowoczesny design. Ich kolor i wygląd podkreśla indywidualny, luksusowy charakter urządzenia.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów