Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą stopę oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. BNP Paribas bank Polska S. A.  z siedzibą  w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie. XII Wydział Gospopdarczy Krajowego Rejestru Sądowego  pod nr KRS 0000011571 posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 14 418 918 zł. w całości wpłacony. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksy cywilnego. Zapraszamy do skorzystania z promocji rat 10×0% w BNP Paribas. Całkowicie darmowe dla Klienta. Możliwość rozłożenia na wygodne 10 rat. Zakupy za 2000 zł? Rata 200 zł przez 10 miesięcy, bez dodatkowych ukrytych kosztów ani ubezpieczenia. Można w łatwy sposób sprawić sobie  prezent nie obciążając domowego budżetu! 

  • Wystarczy jedynie mieć ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. 
  • Nie jest wymagana pierwsza wpłata, a wcześniejsza spłata jest bez żadnych opłat. 
  • Teraz łatwiej, szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu możecie Państwo skorzystać z kredytu ratalnego oferowanego przez BNP Paribas Bank Polska SA, który dostępny jest bezpośrednio na stronie naszego sklepu.
  • Okres kredytowania to 10 miesięcy, w czasie których spłaca się 10 równych rat. Koszty kredytu są pokryte przez nasz sklep - spłacacie Państwo jedynie kwotę należną za zakupiony towar.


Po dokonaniu standardowych zakupów on-line, należy wybrać formę płatności: RATY 10x0% BNP Paribas Bank Polska SA. Wniosek kredytowy wypełnia się on-line, a decyzja kredytowa przyjdzie na wskazany przez Państwa adres e-mail.