Klimatyzator przenośny Sharp CVP10PR 2,5 kw z jonizatorem - bardzo cichy - WYPRZEDAŻ !

Nowy produkt

Klimatyzator przenośny SHARP model CV-P10PR 2,5 kW -Jeden z najcichszych klimatyzatorów przenośnych. Zapewnia komfortowe powietrze w każdym domu lub firmie. To GWARANCJA odpowiedniej temperatury oraz czystości powietrza.
TRANSPORT GRATIS !!!

Więcej szczegółów

Na stanie

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Za darmo!
FedEx (przesyłka kurierska) FedEx (przesyłka kurierska) Szybka dostawa! Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł darmowa dostawa!

Bardzo duża ilość
Bardzo duża ilość

2 499,00 zł brutto

Kalkulator kredytowy

Klimatyzator przenośny SHARP Plasmacluster CV-P10PR to następca kultowego modelu CV-P09FR. Jest to w zasadzie wyjątkowe urządzenie idealnie spisujące się jako profesjonalny klimatyzator w małych i średnich pomieszczeniach. Jednak, gdy chłodzenie nie staje się priorytetem, nie znaczy to, że urządzenie staje się bezużyteczne. Wręcz przeciwnie – dzięki unikalnym rozwiązaniom firmy SHARP powstał produkt użyteczny przez cały rok oferując takie funkcjonalności jak: klimatyzacja, oczyszczanie powietrza (z alergenów, wirusów, pleśni i bakterii), wietrzenie czy osuszanie.

Jedyny na rynku klimatyzator przenośny dedykowany dla Alergików.Klimatyzator przenośny SHARP z generatorem jonów Plasmacluster o mocy chłodniczej 2,5 KW to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji jednostki zewnętrznej tradycyjnego klimatyzatora. Ponadto urządzenie przenośne jest mobilne i może być łatwo przemieszczane przy pomocy zainstalowanych w nim kółek. Oznacza to, że możliwe jest jego użycie w kilku miejscach, tam gdzie aktualnie przebywamy. CVP10PR jak jego poprzednika cechuje niski poziom głośności, duży przepływ powietrza i elegancki design.

Jest to najnowocześniejszy klimatyzator przenośny z oferowanych - najcichszy (w trybie LO), wyposażony w filtr powietrza oraz technologię Plasmacluster, może być używany przez alergików oraz osoby z chorobami układu oddechowego. Urządzenie zapewnia zbilansowane jonowo powietrze, skutecznie przyczyniając się do poczucia świeżości w pomieszczeniu. Klimatyzator umieszcza się przy oknie, drzwiach balkonowych i wystawia elastyczną rurę na zewnątrz pomieszczenia.


                                                         

 

OPIS MODELU


 • Elegancki design
 • Rzeczywista moc chłodzenia 2,5 KW (standard EN 14511)
 • 3 poziomy prędkości wentylatora
 • Tryb Turbo Cool - prawdziwa fala zimna -> 8M³/min
 • Timer 12-godzinny oraz błyskawiczny program 1-godzinny
 • Generator Plasmacluster – jonizator powietrza
 • Może pracować w trybie oczyszczania wraz z jonizacją powietrza
 • Automatyczne prowadnice powietrza
 • Pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD
 • Jeden z nacichszych klimatyzatorów przenosnych na rynku
 • Możliwośc wyboru trybu pracy (chłodzenie, wietrzenie, osuszanie, wentylowanie) 
 • Urządzenie posiada ważny certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.
 • Energooszczędny
 • Do pomieszczeń o kubaturze do 120 m3
 • 24 miesięczna gwarancja 
Oczyszczanie powietrza / System Plasmacluster ION


Jony Plasmacluster TM to rewolucyjna technologia oczyszczania powietrza, w której dodatnio naładowane jony i jony ujemne są jednocześnie uwalniane do atmosfery. W powietrzu natychmiast przyłączają się do powierzchni komórek bakteryjnych, pleśni, wirusów i alergenów, tworząc rodniki hydroksylowe (OH) o wysokim potencjale oksydacyjnym. Ta reakcja chemiczna powoduje rozpad białek na powierzchni bakterii i innych patogenów, tym samym unieszkodliwiając je.Technologia jonów Plasmacluster firmy Sharp została opracowana dziewięć lat temu. Od tego momentu we współpracy z szeregiem badawczych ośrodków akademickich na całym świecie, Sharp wykazał, że technologia ta jest w stanie unieszkodliwić i eliminować 27 gatunków mikroorganizmów chorobotwórczych. Skuteczność dezaktywacji została także udowodniona dla wirusa grypy H1N1, jak również koronawirusa, wirusa polio i Coxsackie.

 

Powietrze w zwykłych domach zawiera niewidzialne, szkodliwe organizmy, np. bakterie i wirusy. Wyjatkowa technologia Plasmaclust er firmy Sharp, zainstalowana w Twoim klimatyzatorze, wykorzystuje działanie dodatnich i ujemnych jonów do neutralizacji tych szkodliwych substancji unoszacy ch sie w powietrzu oraz stworzenia komfortowych warunków w pomieszczeniu.

Powietrze w zwykłych domach zawiera niewidzialne, szkodliwe organizmy, np. bakterie i wirusy. Wyjatkowa technologia Plasmaclust er firmy Sharp, zainstalowana w Twoim klimatyzatorze, wykorzystuje działanie dodatnich i ujemnych jonów do neutralizacji tych szkodliwych substancji unoszacy ch sie w powietrzu oraz stworzenia komfortowych warunków w pomieszczeniu.

Mechanizm usuwania drobno ustrojów przez jony Plasmacluster:

 1. Jony są uwalnianie - Jony Plasmacluster to takie same jony dodatnie i ujemne, które występują w naturze –wytwarzane podczas wyładowań plazmy i uwalniane do atmosfery.
 2. Jony zwalczają unoszące się w powietrzu drobnoustroje - Jony tworzą grupy hydroksylowe (OH), które są silnie

  utleniające tylko wtedy, gdy przylegają do powierzchni pleśni i wirusów. Natychmiast usuwają wodór z powierzchni białek, powodując ich zniszczenie.

 3. Zniszczone komponenty powracają do atmosfery jako woda - Grupy hydroksylowe (OH) łączą się z wodorem (H), tworząc wodę (H2O), która powraca do atmosfery.


Cicho i spokojnie


Dzięki niskiemu poziomowi szumów oraz wyświetlaczowi, który można wyłączyć, oczyszczacze powietrza Sharp są znakomitym rozwiązaniem do sypialni, które pozwala oczyścić powietrze, zapewniając spokój podczas snu.

                                        

Efektywne osuszanie


Jest istotne w momencie, kiedy mamy problem z nadmiarem wilgoci w powietrzu, czy wręcz skutkiem fizycznego zalania pomieszczeń. Może to powodować wypaczanie i deformację stolarki drzwiowo-okiennej jak również poważne zawilgocenie ścian i murów. Czekanie na to, aż ściany same wyschną, może być nie tylko długie – samoczynna neutralizacja wilgoci trwa nawet dwa lata – ale także nieprzyjemne i szkodliwe. Oprócz tego, że wilgoć niekorzystnie wypływa na zdrowie ludzi, obniża wytrzymałość ścian i sprawia, że zmniejsza się trwałość okładzin z płyt g-k i tynków. Zawilgocony dom trudniej jest też ogrzać, bo przez mokre mury ucieka więcej ciepła.

                                            

Elementy zestawu klimatyzatora:
 • Rura wyrzutowa
 • Końcówka do instalacji w oknie
 • Siatka zabezpieczająca przed owadami
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Baterie AAA oraz instrukcja obsługi w języku polskimParametry techniczne urządzenia:
ModelCV-P10PR
ChłodzeniekW2,5
ZasilanieV/Hz220-240/jednofazowe/50
PrądA4,2
Pobór mocyW960
EER2,6
Klasa sprawności energetycznejA
Godzinowe zużycie energii elektrycznejkW/601,00
Pobór mocy w trybie czuwania (wlącznik czasowy wyłączony)W<0,50
Pobór mocy w trybie czuwania (wlącznik czasowy włączony)W<1,0
Poziom szumów  (HI/LO)db(A)52/48
Ilość nawiewanego powietrza (Hi)m3/min5,80
Usuwanie wilgocil/dzień24
Wymiary  (szer. wys. gł.)mm500X830X450
Wymiary przewodu odprowadzającego[Ø/mm]140 x 500
Ciężarkg42
Czynnik chłodzącyR410A
Przydział temperatury pracyoC18-40
System JonizacjiGenerator jonów Plasmacluster

Pliki do pobrania


Instrukcja obsługi