Klimatyzator przenośny Sharp CVP10PR 2,5 kw z jonizatorem - bardzo cichy - WYPRZEDAŻ !

Nowy produkt

Klimatyzator przenośny SHARP model CV-P10PR 2,5 kW -Jeden z najcichszych klimatyzatorów przenośnych. Zapewnia komfortowe powietrze w każdym domu lub firmie. To GWARANCJA odpowiedniej temperatury oraz czystości powietrza.
TRANSPORT GRATIS !!!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Za darmo!
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł darmowa dostawa!

Brak w magazynie
Brak w magazynie

3 499,00 zł brutto

Kalkulator kredytowy

Klimatyzator przenośny SHARP Plasmacluster CV-P10PR to następca kultowego modelu CV-P09FR. Jest to w zasadzie wyjątkowe urządzenie idealnie spisujące się jako profesjonalny klimatyzator w małych i średnich pomieszczeniach. Jednak, gdy chłodzenie nie staje się priorytetem, nie znaczy to, że urządzenie staje się bezużyteczne. Wręcz przeciwnie – dzięki unikalnym rozwiązaniom firmy SHARP powstał produkt użyteczny przez cały rok oferując takie funkcjonalności jak: klimatyzacja, oczyszczanie powietrza (z alergenów, wirusów, pleśni i bakterii), wietrzenie czy osuszanie.

Jedyny na rynku klimatyzator przenośny dedykowany dla Alergików.Klimatyzator przenośny SHARP z generatorem jonów Plasmacluster o mocy chłodniczej 2,5 KW to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji jednostki zewnętrznej tradycyjnego klimatyzatora. Ponadto urządzenie przenośne jest mobilne i może być łatwo przemieszczane przy pomocy zainstalowanych w nim kółek. Oznacza to, że możliwe jest jego użycie w kilku miejscach, tam gdzie aktualnie przebywamy. CVP10PR jak jego poprzednika cechuje niski poziom głośności, duży przepływ powietrza i elegancki design.

Jest to najnowocześniejszy klimatyzator przenośny z oferowanych - najcichszy (w trybie LO), wyposażony w filtr powietrza oraz technologię Plasmacluster, może być używany przez alergików oraz osoby z chorobami układu oddechowego. Urządzenie zapewnia zbilansowane jonowo powietrze, skutecznie przyczyniając się do poczucia świeżości w pomieszczeniu. Klimatyzator umieszcza się przy oknie, drzwiach balkonowych i wystawia elastyczną rurę na zewnątrz pomieszczenia.


                                                         

 

OPIS MODELU


 • Elegancki design
 • Rzeczywista moc chłodzenia 2,5 KW (standard EN 14511)
 • 3 poziomy prędkości wentylatora
 • Tryb Turbo Cool - prawdziwa fala zimna -> 8M³/min
 • Timer 12-godzinny oraz błyskawiczny program 1-godzinny
 • Generator Plasmacluster – jonizator powietrza
 • Może pracować w trybie oczyszczania wraz z jonizacją powietrza
 • Automatyczne prowadnice powietrza
 • Pilot zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD
 • Jeden z nacichszych klimatyzatorów przenosnych na rynku
 • Możliwośc wyboru trybu pracy (chłodzenie, wietrzenie, osuszanie, wentylowanie) 
 • Urządzenie posiada ważny certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.
 • Energooszczędny
 • Do pomieszczeń o kubaturze do 120 m3
 • 24 miesięczna gwarancja 
Oczyszczanie powietrza / System Plasmacluster ION


Jony Plasmacluster TM to rewolucyjna technologia oczyszczania powietrza, w której dodatnio naładowane jony i jony ujemne są jednocześnie uwalniane do atmosfery. W powietrzu natychmiast przyłączają się do powierzchni komórek bakteryjnych, pleśni, wirusów i alergenów, tworząc rodniki hydroksylowe (OH) o wysokim potencjale oksydacyjnym. Ta reakcja chemiczna powoduje rozpad białek na powierzchni bakterii i innych patogenów, tym samym unieszkodliwiając je.Technologia jonów Plasmacluster firmy Sharp została opracowana dziewięć lat temu. Od tego momentu we współpracy z szeregiem badawczych ośrodków akademickich na całym świecie, Sharp wykazał, że technologia ta jest w stanie unieszkodliwić i eliminować 27 gatunków mikroorganizmów chorobotwórczych. Skuteczność dezaktywacji została także udowodniona dla wirusa grypy H1N1, jak również koronawirusa, wirusa polio i Coxsackie.

 

Powietrze w zwykłych domach zawiera niewidzialne, szkodliwe organizmy, np. bakterie i wirusy. Wyjatkowa technologia Plasmaclust er firmy Sharp, zainstalowana w Twoim klimatyzatorze, wykorzystuje działanie dodatnich i ujemnych jonów do neutralizacji tych szkodliwych substancji unoszacy ch sie w powietrzu oraz stworzenia komfortowych warunków w pomieszczeniu.

Powietrze w zwykłych domach zawiera niewidzialne, szkodliwe organizmy, np. bakterie i wirusy. Wyjatkowa technologia Plasmaclust er firmy Sharp, zainstalowana w Twoim klimatyzatorze, wykorzystuje działanie dodatnich i ujemnych jonów do neutralizacji tych szkodliwych substancji unoszacy ch sie w powietrzu oraz stworzenia komfortowych warunków w pomieszczeniu.

Mechanizm usuwania drobno ustrojów przez jony Plasmacluster:

 1. Jony są uwalnianie - Jony Plasmacluster to takie same jony dodatnie i ujemne, które występują w naturze –wytwarzane podczas wyładowań plazmy i uwalniane do atmosfery.
 2. Jony zwalczają unoszące się w powietrzu drobnoustroje - Jony tworzą grupy hydroksylowe (OH), które są silnie

  utleniające tylko wtedy, gdy przylegają do powierzchni pleśni i wirusów. Natychmiast usuwają wodór z powierzchni białek, powodując ich zniszczenie.

 3. Zniszczone komponenty powracają do atmosfery jako woda - Grupy hydroksylowe (OH) łączą się z wodorem (H), tworząc wodę (H2O), która powraca do atmosfery.


Cicho i spokojnie


Dzięki niskiemu poziomowi szumów oraz wyświetlaczowi, który można wyłączyć, oczyszczacze powietrza Sharp są znakomitym rozwiązaniem do sypialni, które pozwala oczyścić powietrze, zapewniając spokój podczas snu.

                                        

Efektywne osuszanie


Jest istotne w momencie, kiedy mamy problem z nadmiarem wilgoci w powietrzu, czy wręcz skutkiem fizycznego zalania pomieszczeń. Może to powodować wypaczanie i deformację stolarki drzwiowo-okiennej jak również poważne zawilgocenie ścian i murów. Czekanie na to, aż ściany same wyschną, może być nie tylko długie – samoczynna neutralizacja wilgoci trwa nawet dwa lata – ale także nieprzyjemne i szkodliwe. Oprócz tego, że wilgoć niekorzystnie wypływa na zdrowie ludzi, obniża wytrzymałość ścian i sprawia, że zmniejsza się trwałość okładzin z płyt g-k i tynków. Zawilgocony dom trudniej jest też ogrzać, bo przez mokre mury ucieka więcej ciepła.

                                            

Elementy zestawu klimatyzatora:
 • Rura wyrzutowa
 • Końcówka do instalacji w oknie
 • Siatka zabezpieczająca przed owadami
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Baterie AAA oraz instrukcja obsługi w języku polskimParametry techniczne urządzenia:
ModelCV-P10PR
ChłodzeniekW2,5
ZasilanieV/Hz220-240/jednofazowe/50
PrądA4,2
Pobór mocyW960
EER2,6
Klasa sprawności energetycznejA
Godzinowe zużycie energii elektrycznejkW/601,00
Pobór mocy w trybie czuwania (wlącznik czasowy wyłączony)W<0,50
Pobór mocy w trybie czuwania (wlącznik czasowy włączony)W<1,0
Poziom szumów  (HI/LO)db(A)52/48
Ilość nawiewanego powietrza (Hi)m3/min5,80
Usuwanie wilgocil/dzień24
Wymiary  (szer. wys. gł.)mm500X830X450
Wymiary przewodu odprowadzającego[Ø/mm]140 x 500
Ciężarkg42
Czynnik chłodzącyR410A
Przydział temperatury pracyoC18-40
System JonizacjiGenerator jonów Plasmacluster

Pliki do pobrania


Instrukcja obsługi