KLIMATYZATOR LG KONSOLA 5,3 / 5,8 KW jedn. wew

Nowy produkt

Klimatyzator kasetonowy LG to idealne rozwiązanie do pomieszczeń biurowych, sal bankietowych czy sklepów. Urządzenie cechuje się zmniejszonymi i bardziej kompaktowymi rozmiarami. Wydajne chłodzenie i ogrzewanie całej objętości pomieszczeń jest możliwe dzięki zastosowaniu trybu sterowania kierunkiem powietrza.

Więcej szczegółów

* Podana cena zawiera 8% podatku VAT i dotyczy zakupu jedynie przez osoby prywatne w powiązaniu z odrębnie kalkulowaną usługą montażu. W innych wypadkach obowjązuje cena z 23% podatkiem VAT!

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Za darmo!
Przesyłka kurierska pobraniowa Przesyłka kurierska pobraniowa 1-2 dni Za darmo!
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł darmowa dostawa!

Mała ilość
Mała ilość

4 428,00 zł brutto

 • z montażem 8%VAT
 • bez montażu 23%VAT

Kalkulator kredytowyIDEALNE ROZWIĄZANIE DLA WIELU POMIESZCZEŃ

Systemy multisplit LG Electronics przedstawia wydajne chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń z wykorzystaniem od dwóch nawet do dziewięciu jednostek wewnętrznych podłączonych do jednego agregatu zewnętrznego. Zaawansowana inwerterowa technologia gwarantuje wysoką wydajność, niskie zużycie energii elektrycznej i niewielką przestrzeń montażu w stosunku do systemów split. Szeroki typoszereg jednostek wewnętrznych pozwala dostosować wygląd systemu klimatyzacji do każdego, nawet bardzo wymagającego wnętrza.

DOSTOSUJ KIERUNEK PRZEPŁYWU POWIETRZA
DO SWOICH POTRZEB

Podczas gdy chłodzimy pomieszczenie łopatki powinny być skierowane ku górze, tak by strumień schłodzonego powietrza płynął na sufit. Zaś w fazie grzania żaluzje kierują strumień ogrzanego powietrza w dół, żeby wyrównać temperaturę w pomieszczeniu, przede wszystkim podłogi.
  

SZYBKIE GRZANIE PODŁOGI

Charakterystyczną cechą konsoli jest potężna wydajność i wysoka skuteczność ogrzewania. W trybie grzania podłogowego pozwalają na szybkie ogrzanie podłogi oraz zapewnienie pożądanej temperatury e pomieszczeniu.

ZAPEWNIJ SOBIE ZDROWSZE POWIETRZE

Dzięki 3-etapowemu systemowi filtracji możemy uzyskać zdrowsze powietrze w pomieszczeniu. Pierwszy etap wychwytuje duże cząstki i kurz, np. z pościeli dzięki antybakteryjnemu filtrowi wstępnemu. W kolejnym etapie filtr enzymatyczny rozkłada niebezpieczne alergeny. W ostatniej fazie sterylny generator jonów, który emituje aż 1,2 miliona jonów, a ponadto wychwytuje obecne w powietrzu substancje szkodliwe.
 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA

LAMELE typu WIDE LOUVER PLUS


Porównując do agregatów wyposażonych w konwencjonalne lamele, technologia lameli typu Wide Louver Plus spowalnia proces odszraniania wymiennika ciepła, dzięki czemu przejście jednostki zewnętrznej w tryb odszraniania następuje dużo później. Technologia zwiększa tym samym wydajność grzewczą jednostki zewnętrznej o 11%, a współczynnik COP wzrasta o 6% w stosunku do modeli z lamelami konwencjonalnymi.

BLOKADA TRYBU PRACY


Zapobiega ona zjawisku jednoczesnej pracy różnych jednostek zarówno w trybie chłodzenia i ogrzewania. Włączenie blokady wybranego trybu pracy urządzeń można dokonać zdalnym sterownikiem bądź poprzez odpowiednie ustawienie przełącznika na płytce PCB jednostki.

KONTROLA MOCY SZCZYTOWEJ


Sterowanie mocą szczytową utrzymuje zadane ustawienia klimatyzatora, ograniczając jego wydajność poniżej maksymalnego poziomu, ograniczając przy tym zużycie energii oraz zmniejszając koszty użytkowania. Pozwala to na oszczędzanie w okresie szczytowego poboru energii, gdy obowiązuje droższa taryfa dzienna za energię elektryczną.

EKSTREMALNA WYTRZYMAŁOŚĆ

SPRĘŻARKA INWERTEROWA TWIN ROTARY


Sprężarka Twin Rotary została zaprojektowana w celu zapewnienia długiej i niezawodnej pracy

NAPĘD BLDC


Klimatyzatory LG wyposażone zostały w sprężarki inwenterowe, napędzane bezszczotkowymi silnikami prądu stałego (BLDC), w których zastosowano silne magnesy neodymowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu ich wydajność, przede wszystkim sezonowa, jest znacznie wyższa niż sprężarek inwenterowych, które są zasilane zmiennym prądem.

KONTROLA CIŚNIENIA CZYNNIKA CHŁODNICZEGO


Dzięki zastosowaniu kontroli ciśnienia, klimatyzatory LG pracują szybko i niezawodnie.

WYMIENNIK CIEPŁA Z POWŁOKĄ BLACK FIN


Ochrona wymiennika przed korozją powstającą przez sól morską bądź zanieczyszczeniami jest możliwa dzięki czarnej powłoce, zaś powłoka hydrofilowa chroni powłokę antykoryzyjną i zapobiega przed gromadzeniem się wody na wymienniku, co ma pozytywny wpływ na zatrzymani korozji. Ponadto przyśpieszony odpływ wody z wymiennika powoduje jego mniejsze zladzanie w trybie ogrzewania, wydłużając tym samym okres pracy pomiędzy cyklami odszraniania.

KOMFORT

NATYCHMIASTOWY KOMFORT


Przemyślana kontrola ciśnienia czynnika chłodniczego pozwala na szybkie osiągnięcie komfortowych warunków w pomieszczeniu, a także wyższy poziom niezawodności i stabilności pracy.

ŚPIJ SPOKOJNIE, BUDŹ SIĘ WYPOCZĘTY


Poprzez odpowiednie ustawienie przełącznika na płytce PCB, możemy ustawić pracę jednostki zewnętrznej w tryb pracy nocnej i obniżyć tym samym poziom hałasu nawet o 6dB(A).

WYGODNE STEROWANIE ZA POMOCĄ LGMV

Oprogramowanie LGMV w dużym stopniu ułatwia nam sterowanie i monitorowanie urządzeń klimatyzacyjnych. Odpowiednie informacje prezentowane nam są w zależności od rodzaju urządzeń.

DANE TECHNICZNE:
PLIKI DO POBRANIA


KATALOG PRODUKTÓW LGNasza firma zajmuje się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Oferujemy dostawę i kompleksową instalację urządzeń klimatyzacyjnych w dowolnych obiektach. Dostarczane przez nas urządzenia dobieramy do parametrów technicznych i przeznaczenia pomieszczeń.

Pomagamy w doborze odpowiedniego modelu klimatyzatora, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego położenie, ilość i wielkość okien, ilość urządzeń elektrycznych emitujących ciepło, ilość osób przebywających w pomieszczeniu itd. Odpowiednio dobrany klimatyzator decyduje, w trakcie eksploatacji, o osiąganiu właściwych parametrów w pomieszczeniu, a także o zużyciu energii i o swojej żywotności. Doświadczenie, kwalifikacje oraz zaplecze techniczne pozwalają nam sprawnie realizować wszystkie podjęte zlecenia.

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń klimatyzacyjnych wiodących producentów, zapewniając konkurencyjne ceny. Prowadzimy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz cykliczne konserwacje urządzeń.


Realizujemy zlecenia przede wszystkim na terenie Warszawy i okolicach. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość zaoferowania mu najlepszych rozwiązań.
Proponujemy Państwu wykonanie bezpłatnych oględzin w planowanym miejscu montażu, w celu przedstawienia propozycji wyboru optymalnego systemu klimatyzacyjnego z oferty kilku producentów.

Zadzwoń, napisz do nas i umów się na wizytę. Pomożemy wybrać optymalne urządzenie klimatyzacyjne i przygotujemy darmową wycenę!

+48 506 075 762

+48 22 435 79 06

biuro@condesa.plW związku z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 12 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych oraz niektórych innych ustaw [1], (link otwiera się w nowym oknie) zwanej ,,nową ustawą”, informujemy, że:

 1. Zgodnie z art. 1 pkt 10 ww. ustawy (nowej) wprowadzającym do ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych [2], (link otwiera się w nowym oknie)zwanej ,,zmienianą ustawą”, nowy artykuł 13a podmiot wprowadzający do obrotu (w UE) F-gazy (czyli substancje z Załącznika I do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014(link otwiera się w nowym oknie) i mieszaniny zawierające te substancje) lub pozostałe F-gazy (czyli substancje z Załącznika II do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 i zawierające je mieszaniny) jest zobowiązany na podstawie art. 7 ust. 2 tego Rozporządzenia do przedstawienia w chwili wprowadzania do obrotu tych gazów dokumentu podpisanego przez swojego uprawnionego przedstawiciela zawierającego oświadczenie, że trifluorometan (HFC-23) wyprodukowany jako produkt uboczny podczas procesu produkcyjnego tych gazów, w tym podczas produkowania substratów do ich produkcji, został zniszczony lub odzyskany w celu późniejszego zastosowania zgodnie z najlepszymi możliwymi technikami. Służby celne w ramach prowadzonych kontroli przywozu tych gazów i przestrzegania przepisów Rozporządzenia (EU) nr 517/2014 w tym zakresie (w tym przepisów dotyczących kontyngentów oraz oznakowania) będą sprawdzały przed ich dopuszczeniem celnym do swobodnego obrotu w UE czy ten podmiot posiada taki dokument.
 2. Zgodnie z tym samym artykułem sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń (chodzi tu przede wszystkim, ale nie tylko, o urządzenia klimatyzacyjne typu „split”) napełnionych F-gazem jest zobowiązany do:

   1. jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania takiego urządzenia - do zażądania od kupującego okazania certyfikatu dla przedsiębiorców tego podmiotu;
   2. jeśli sprzedaż nie jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania takiego urządzenia - do zażądania od kupującego takie urządzenie okazania umowy o wykonanie usługi instalowania zawierającej dane o urządzeniu, jakie ma być zainstalowane oraz:

    • jeśli umowa na usługę instalowania będzie zawarta z osobą prawną - informację o nazwie i numerze certyfikatu dla przedsiębiorców tej osoby prawnej,
    • jeśli umowa na usługę instalowania będzie zawarta z osobą fizyczną – informację o nazwie i numerze certyfikatu dla personelu,

   3. zarówno w przypadku (a) jak i w przypadku (b) do prowadzenia rejestru sprzedanych urządzeń i przechowywania kopii umów lub certyfikatów przez 5 lat od daty zakupu i do udostępniania ich na żądanie pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska

 3. Zgodnie z art. 1 pkt 9 nowej ustawy zmieniającym ust.1 artykułu 13 zmienianej ustawy, podmioty wprowadzające na terytorium RP pojemniki zawierające F-gazy oraz produkty i urządzenia zawierające F-gazy lub od nich uzależnione są zobowiązane do ich oznakowania w języku polskim oraz dołączenia instrukcji dotyczącej ich przeznaczenia i stosowania sporządzonej w języku polskim. Zarówno oznakowanie, jak i informacje zawarte w instrukcji powinny być zgodne z wymaganiami Art. 12 Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 oraz Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2015/2068.
 4. Zgodnie z art. 6 ust. 3 Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 sprzedawcy F-gazów są zobowiązani do prowadzenia dokumentacji dotyczącej ich nabywców jeśli F-gaz jest nabywany w celu wykonywania czynności wymagających posiadania certyfikatu. Dokumentacja powinna zawierać informacje o ilości nabytego F-gazu oraz numer certyfikatu nabywcy i być przechowywana przez okres 5 lat i udostępniana na żądanie pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska
 5. Komisja Europejska opublikowała raport (raport i aneks) dotyczący dostępności technologii alternatywnych w odniesieniu do wieloagregatowych scentralizowanych układów chłodniczych do zastosowań komercyjnych zawierających F-gazy o GWP równym lub większym niż 150 i objętych zakazem wprowadzania do obrotu od 1 stycznia 2022 r. (pozycja 13 Załącznika III do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014).
 6. Do dnia 20 października br. zostanie opublikowany w Dz. U. jednolity tekst ustawy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z NASZYCH MONTAŻY


test