Klimatyzator kasetonowy Daikin z nawiewem obwodowym 5,0 kW (kpl.)

Nowy produkt

Kasetonowy klimatyzator firmy Daikin jest idealnym rozwiązaniem zarówno do przestrzeni biurowych ale znajduje również również zastosowanie komercyjne pozwalające na instalację w sklepach, restauracjach, obiektach sportowych i wielu innych. Kaseta z nawiewem obwodowym oraz dwoma opcjonalnymi inteligentnymi czujnikami podnosi komfort w pomieszczeniu i jest bardzo efektywna.

Więcej szczegółów

* Podana cena zawiera 8% podatku VAT i dotyczy zakupu jedynie przez osoby prywatne w powiązaniu z odrębnie kalkulowaną usługą montażu. W innych wypadkach obowjązuje cena z 23% podatkiem VAT!

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Za darmo!
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 1-2 dni Za darmo!
Przesyłka kurierska pobraniowa Przesyłka kurierska pobraniowa 1-2 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł darmowa dostawa!

Mała ilość
Mała ilość

8 348,40 zł brutto

 • z montażem 8%VAT
 • bez montażu 23%VAT

Kalkulator kredytowy

Kaseta Daikin z nawiewem obwodowym idealnie sprawdza się zarówno w biurach jak i zastosowaniach komercyjnych. Dzięki technologii R32 BLUVELUTION obniża oddziaływanie na środowisko aż o 68% w porównaniu do produktów na czynnik R-410A. Wysoka efektywność urządzenia bezpośrednio przyczynia się do obniżania wydatków na prąd. Funkcja samoczyszczenia filtra dodaje funkcjonalności klimatyzatorowi. Dostępne są dwa rodzaje filtrów: standard i z drobnymi oczkami. Gwarantowany komfort i efektywność dzięki dwu inteligentnym czujnikom: indywidualne sterowanie żaluzjami, które pozwala na dopasowanie nawiewu do konkretnego pomieszczenia oraz pięć prędkości wentylatora. Pompka skroplin z wysokością podnoszenia do 675 mm zwiększa szybkość i elastyczność montażu, ponadto wpływa na obniżenie zużycia energii. Nowoczesny panel dostępny jest w trzech wariantach: białym, białym z szarymi żaluzjami nawiewnymi oraz czarny.

ZALETY PRODUKTU


 • Dzięki połączeniu z technologią R-32 Bluevolution zmniejszone zostaje Twoje oddziaływanie na środowisko aż o 68% w porównaniu do produktów wykorzystujących czynnik chłodniczy R-410A. Wysoka efektywność energetyczna bezpośrednio prowadzi do mniejszego zużycia energii oraz zmniejsza wymagania ładunku czynnika chłodniczego aż 16%.
 • Opcjonalne automatyczne czyszczenie filtra pozwala na uzyskanie wyższej efektywności i komfortu oraz obniża koszty konserwacji.
 • Dwa, dostępne jako opcja, inteligentne czujniki podnoszą poziom efektywności energetycznej oraz komfortu.
 • Wysokość instalacyjne najniższa na rynku: zaledwie 214mm dla klasy 20-63
 • Bogaty wybór paneli dekoracyjnych: designerskie panele w bieli oraz czerni i standardowe białe panele z szarymi żaluzjami bądź całkowicie białe
 • Zunifikowana jednostka wewnętrzna może być łączona zarówno z jednostkami na czynnik chłodniczy R-32 i R-410A, ułatwiając magazynowanie
 • Indywidualne dostosowanie klap: elastyczność, która pozwala na dopasowanie do kształtu każdego pomieszczenia bez zmiany położenia jednostki
 • Dużo lepsza równomierność rozprowadzania powietrza dzięki większym klapkom i unikalnemu schematowi ich ruchu
 • Aby zmaksymalizować komfort jest dostępne aż 5 różnych prędkości wentylatora
 • Wlot świeżego powietrza dostępny jako opcja
 • Kanałowy wylot rozgałęźnika pozwala na optymalizację rozkładu powietrza w pomieszczeniach o nieregularnym kształcie bądź pozwala dostarczyć powietrze do niewielkich przylegających pomieszczeń
 • Pompa skroplin o wysokości podnoszenia aż 675 mm zwiększa elastyczność projektu oraz instalacji.


CZUJNIK OBECNOŚCI I PODŁOGOWY

Czujnik obecności wykrywa przebywające w pomieszczeniu osoby i przekierowuje powietrze z dala od nich, gdy sterowanie nawiewem jest włączone. Zaś czujnik podłogowy wykrywa średnią temperaturę podłogi oraz zapewnia równomierny rozkład temperatury między podłogą a sufitem.
PRACA PODCZAS NIEOBECNOŚCI

Gwarantuje utrzymanie żądanej temperatury w pomieszczeniu na określonym poziomie podczas gdy użytkowników nie ma w pomieszczeniu. Pozwala to na oszczędność energii.

FILTR Z FUNKCJĄ AUTOMATYCZNEGO CZYSZCZENIA

Filtr oczyszcza się sam, automatycznie jeden raz dziennie. Łatwość utrzymania pozwala na oszczędność energii oraz maksymalizację komfortu pomijając kosztowną i czasochłonną konserwację.
ZAPOBIEGANIE PRZECIĄGOM

Podczas gdy rozpoczyna się nagrzewanie lub termostat jest wyłączony, kierunek wylotu powietrza zostaje ustawiony poziomo, a prędkość wentylatora niska, by zapobiegać uczucia przeciągu. Po rozgrzaniu, prędkość wentylatora i kierunek wylotu powietrza pracują zgodnie z ustawieniami.
INDYWIDUALNE STEROWANIE KLAPĄ NAWIEWU

Personalne sterowanie klapą nawiewu przy pośrednictwie przewodowego sterownika, możliwość dostosowania do każdej nowej konfiguracji pomieszczenia. Opcjonalnie dostępne zestawy zamknięcia.
TYLKO WENTYLATOR

Klimatyzator może pracować w trybie samego wentylatora, nawiewając powietrze bez uprzedniego chłodzenia bądź grzania.
AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE CHŁODZENIE-GRZANIE

W celu osiągnięcia ustawionej temperatury oraz maksymalizacji komfortu tryb chłodzenia lub grzania wybierany jest automatycznie.
CICHA PRACA

Jednostki wewnętrzne klimatyzatorów Daikin pracują bardzo cicho. Ponadto gwarantujemy, że działanie jednostek zewnętrznych nie zakłóci spokoju otoczenia.
ZAPOBIEGANIE ZABRUDZENIOM SUFITU

Funkcja nie pozwala na zbyt długie poziome nawiewanie powietrza by uniknąć zabrudzeń na suficie.
AUTOMATYCZNY RUCH W KIERUNKU PIONOWYM

Możliwy wybór automatycznego ruchu klap nawiewu w pionie, w celu zapewnienia skutecznego rozprowadzenia powietrza i temperatury w całym pomieszczeniu.
5-STOPNIOWA REGULACJA PRĘDKOŚCI WENTYLATORA


W celu stworzenia komfortowych warunków możemy wybierać z kilku prędkości wentylatora.
PROGRAM OSUSZANIA

Program pozwala na zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez zbędnych wahań temperatury w pomieszczeniu.

FILTR POWIETRZA

By zapewnić stały nawiew czystego powietrza, filtr usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu.
TIMER TYGODNIOWY

Możliwość zaprogramowania go tak, żeby rozpoczynał grzanie bądź chłodzenie o wyznaczonej porze dnia codziennie lub tygodniowo.
ZDALNY STEROWNIK BEZPRZEWODOWY (OPCJONALNIE)


Włączanie, wyłączanie czy regulacja klimatyzatorem łatwiejsza niż dotychczas, dzięki możliwości zdalnej kontroli z dowolnego miejsca.
STEROWNIK PRZEWODOWY (OPCJONALNIE)

Wygodne włączanie, wyłączanie i regulacja klimatyzatora.
STEROWANIE CENTRALNE (OPCJONALNIE)

Poręczne włączanie, wyłącznie i regulowanie kilku klimatyzatorów z jednego centralnego punktu.
STEROWANIE ONLINE PRZEZ APLIKACJĘ

Sterowanie jednostką wewnętrzną z dowolnego miejsca za pomocą wygodnej i przyjemnej w obsłudze aplikacji.
AUTODIAGNOSTYKA

Informuje o usterkach i zaistniałych nieprawidłowościach w pracy urządzenia, ułatwiając tym samym konserwację.
POMPKA SKROPLIN

Zawarta w zestawie pompka skroplin ułatwia odprowadzenie kondensatu z jednostki wewnętrznej.
UKŁAD CHŁODZENIA INFRASTRUKTURY

W niezawodny, elastyczny i efektywny sposób usuwa ciepło stale generowane przez urządzenia IT oraz serwery, by zapewnić maksymalny czas sprawności działania równocześnie z najlepszym zwrotem inwestycji.
 

DANE TECHNICZNE:Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Oferujemy dostawę i kompleksową instalację urządzeń klimatyzacyjnych w dowolnych obiektach. Dostarczane przez nas urządzenia dobieramy do parametrów technicznych i przeznaczenia pomieszczeń.

Pomagamy w doborze odpowiedniego modelu klimatyzatora, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego położenie, ilość i wielkość okien, ilość urządzeń elektrycznych emitujących ciepło, ilość osób przebywających w pomieszczeniu itd. Odpowiednio dobrany klimatyzator decyduje, w trakcie eksploatacji, o osiąganiu właściwych parametrów w pomieszczeniu, a także o zużyciu energii i o swojej żywotności. Doświadczenie, kwalifikacje oraz zaplecze techniczne pozwalają nam sprawnie realizować wszystkie podjęte zlecenia.

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń klimatyzacyjnych wiodących producentów, zapewniając konkurencyjne ceny. Prowadzimy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz cykliczne konserwacje urządzeń.


Realizujemy zlecenia przede wszystkim na terenie Warszawy i okolicach. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i możliwość zaoferowania mu najlepszych rozwiązań.
Proponujemy Państwu wykonanie bezpłatnych oględzin w planowanym miejscu montażu, w celu przedstawienia propozycji wyboru optymalnego systemu klimatyzacyjnego z oferty kilku producentów.

Zadzwoń, napisz do nas i umów się na wizytę. Pomożemy wybrać optymalne urządzenie klimatyzacyjne i przygotujemy darmową wycenę!

+48 506 075 762

+48 22 435 79 06

biuro@condesa.plW związku z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 12 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych oraz niektórych innych ustaw [1], (link otwiera się w nowym oknie) zwanej ,,nową ustawą”, informujemy, że:

 1. Zgodnie z art. 1 pkt 10 ww. ustawy (nowej) wprowadzającym do ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych [2], (link otwiera się w nowym oknie)zwanej ,,zmienianą ustawą”, nowy artykuł 13a podmiot wprowadzający do obrotu (w UE) F-gazy (czyli substancje z Załącznika I do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014(link otwiera się w nowym oknie) i mieszaniny zawierające te substancje) lub pozostałe F-gazy (czyli substancje z Załącznika II do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 i zawierające je mieszaniny) jest zobowiązany na podstawie art. 7 ust. 2 tego Rozporządzenia do przedstawienia w chwili wprowadzania do obrotu tych gazów dokumentu podpisanego przez swojego uprawnionego przedstawiciela zawierającego oświadczenie, że trifluorometan (HFC-23) wyprodukowany jako produkt uboczny podczas procesu produkcyjnego tych gazów, w tym podczas produkowania substratów do ich produkcji, został zniszczony lub odzyskany w celu późniejszego zastosowania zgodnie z najlepszymi możliwymi technikami. Służby celne w ramach prowadzonych kontroli przywozu tych gazów i przestrzegania przepisów Rozporządzenia (EU) nr 517/2014 w tym zakresie (w tym przepisów dotyczących kontyngentów oraz oznakowania) będą sprawdzały przed ich dopuszczeniem celnym do swobodnego obrotu w UE czy ten podmiot posiada taki dokument.
 2. Zgodnie z tym samym artykułem sprzedawca niehermetycznie zamkniętych urządzeń (chodzi tu przede wszystkim, ale nie tylko, o urządzenia klimatyzacyjne typu „split”) napełnionych F-gazem jest zobowiązany do:

   1. jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania takiego urządzenia - do zażądania od kupującego okazania certyfikatu dla przedsiębiorców tego podmiotu;
   2. jeśli sprzedaż nie jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do wykonywania usługi instalowania takiego urządzenia - do zażądania od kupującego takie urządzenie okazania umowy o wykonanie usługi instalowania zawierającej dane o urządzeniu, jakie ma być zainstalowane oraz:

    • jeśli umowa na usługę instalowania będzie zawarta z osobą prawną - informację o nazwie i numerze certyfikatu dla przedsiębiorców tej osoby prawnej,
    • jeśli umowa na usługę instalowania będzie zawarta z osobą fizyczną – informację o nazwie i numerze certyfikatu dla personelu,

   3. zarówno w przypadku (a) jak i w przypadku (b) do prowadzenia rejestru sprzedanych urządzeń i przechowywania kopii umów lub certyfikatów przez 5 lat od daty zakupu i do udostępniania ich na żądanie pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska

 3. Zgodnie z art. 1 pkt 9 nowej ustawy zmieniającym ust.1 artykułu 13 zmienianej ustawy, podmioty wprowadzające na terytorium RP pojemniki zawierające F-gazy oraz produkty i urządzenia zawierające F-gazy lub od nich uzależnione są zobowiązane do ich oznakowania w języku polskim oraz dołączenia instrukcji dotyczącej ich przeznaczenia i stosowania sporządzonej w języku polskim. Zarówno oznakowanie, jak i informacje zawarte w instrukcji powinny być zgodne z wymaganiami Art. 12 Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 oraz Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2015/2068.
 4. Zgodnie z art. 6 ust. 3 Rozporządzenia (UE) nr 517/2014 sprzedawcy F-gazów są zobowiązani do prowadzenia dokumentacji dotyczącej ich nabywców jeśli F-gaz jest nabywany w celu wykonywania czynności wymagających posiadania certyfikatu. Dokumentacja powinna zawierać informacje o ilości nabytego F-gazu oraz numer certyfikatu nabywcy i być przechowywana przez okres 5 lat i udostępniana na żądanie pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska
 5. Komisja Europejska opublikowała raport (raport i aneks) dotyczący dostępności technologii alternatywnych w odniesieniu do wieloagregatowych scentralizowanych układów chłodniczych do zastosowań komercyjnych zawierających F-gazy o GWP równym lub większym niż 150 i objętych zakazem wprowadzania do obrotu od 1 stycznia 2022 r. (pozycja 13 Załącznika III do Rozporządzenia (UE) nr 517/2014).
 6. Do dnia 20 października br. zostanie opublikowany w Dz. U. jednolity tekst ustawy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z NASZYCH MONTAŻY


test
 


  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


W przypadku klimatyzacji pracujących w domach prywatnych lub biurach serwis należy przeprowadzać dwa razy do roku, w porze jesienno-zimowej i zimowo-wiosennej. W przypadku niektórych branż serwis powinien być wykonywany częściej, np. w sklepach całodobowych lub w serwerowniach. Regularny serwis pozwoli Ci uniknąć awarii systemu i większości napraw. Dodatkowo pozwoli Ci cieszyć się nieprzerwaną pracą klimatyzacji i czystym powietrzem, które otrzymasz dzięki regularnej czynności czyszczenia filtrów oraz odgrzybiania jednostek wewnętrznych klimatyzatorów.

Włączony na chłodzenie klimatyzator wykrapla parę wodną z powietrza, a więc osusza je. Procesem tym nie można jednak kierować. Do sterowania wilgotnością używa się klimatyzatorów precyzyjnych, nie mają one jednak zastosowania w domach mieszkaniach czy biurach. Standardowy proces osuszania powietrza do poziomu 40%-60%, opisany powyżej, jest dla tych zastosowań całkowicie wystarczający.

COP jest parametrem określającym sprawność danego urządzenia. Jest to stosunek wygenerowanej mocy chłodniczej (lub grzewczej) do mocy elektrycznej pobranej przez urządzenie do wygenerowania tej mocy. Jeżeli urządzenie posiada dla chłodzenia COP=2,7 oznacza to, że z 1kW mocy elektrycznej otrzymamy 2,7kW mocy chłodniczej. Nie oznacza to wcale, że otrzymujemy więcej energii niż wkładamy(tzw. perpetuum mobile), ale, że 1kW mocy elektrycznej został użyty do przeniesienia energii 2,7kW z pomieszczenia na zewnątrz, a nie jej wytworzenia. Parametr COP daje Ci informację jak skuteczne jest dane urządzenie. Im większy COP tym lepiej, ponieważ do wytworzenia tego samego efektu, zużywane jest mniej energii.

W standardowym klimatyzatorze sprężarka i wentylator na skraplaczu (urządzenie zewnętrzne) mają stałe obroty i działają na zasadzie włącz/wyłącz. Gdy temperatura w pomieszczeniu wzrośnie powyżej zadanej, sprężarka i wentylator włączają się na pełną moc, aż do osiągnięcia właściwej temperatury i wyłączają się. Taki cykl pracy jest typowy dla większości urządzeń, ma jednak wady w postaci strat energii i niepotrzebnego hałasu urządzenia zewnętrznego. Natomiast w klimatyzatorach typu INVERTER prędkość obrotowa sprężarki i wentylatora na skraplaczu jest zmienna. Dzięki temu urządzenie pracuje stabilnie z taką prędkością, jaka jest aktualnie potrzebna. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić aż 30% energii w stosunku do urządzenia tradycyjnego oraz jest dużo cichsze. Klimatyzatory typu INVERTER działają na pełną moc tylko w momencie włączenia, a po uzyskaniu żądanej temperatury zmniejszają swoją prędkość.

Regularnie serwisowana klimatyzacja ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.W klimatyzowanych pomieszczeniach wilgotność utrzymywana jest na poziomie 40%-60%, co zahamowuje wzrost drobin kurzu i pleśni i ma pozytywny wpływ na osoby z alergiami.Klimatyzacja może mieć zintegrowaną wentylację, co jest szczególnie ważne ze względu na sposób budowania domów w ostatnich latach. Dostarczanie świeżego powietrza zapobiega syndromowi chorego budynku.Każda klimatyzacja wyposażona jest w filtr, dobierany do potrzeb klienta. Celem filtrów jest wyłapywanie kurzu, pyłków bakterii, wirusów, nieprzyjemnych zapachów, drobnoustrojów i dymu. Dzięki oczyszczonemu powietrzu o właściwej wilgotności poczujesz się lepiej, będziesz łatwiej oddychał, rzadziej chorował oraz lepiej znosił alergie.Należy pamiętać, że warunkiem sprawnego działania klimatyzacji jest jej regularny serwis, podczas którego m.in. odgrzybiamy klimatyzator i czyścimy filtr, który jest kluczowym warunkiem zdrowotnego działania klimatyzacji. Brak regularnego serwisu i czyszczenia filtrów może sprawić, że klimatyzacja zamiast oczyszczać powietrze, zacznie oddawać pochłonięte wcześniej bakterie do otoczenia.Czy potrzebujesz tylko chłodzenia, czy może także wentylacji i ogrzewania?Ile pomieszczeń ma zostać podłączonych do systemu? W przypadku więcej niż jednego pomieszczenia możliwe jest podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.Jakie jest przeznaczenie pomieszczeń? Czy jest do sklep, biuro, sypialnia lub salon? Każde zastosowanie wymaga innych rozwiązań.Jak mocno chcesz filtrować powietrze? Do systemu klimatyzacji możesz wybrać filtry o zróżnicowanym poziomie filtrowania.Skorzystaj z pomocy instalatora.Pamiętaj, warto wykorzystać rady profesjonalistów, aby wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Szczególnie, że nasze doradztwo jest w cenie instalacji.

Samodzielny wybór urządzeń do danej instalacji jest skomplikowany, dlatego polecamy, abyś skorzystał z naszej pomocy. Wybór elementów i typu instalacji zależy od kilku czynników:Czy potrzebujesz tylko chłodzenia, czy może także wentylacji i ogrzewania?Ile pomieszczeń ma zostać podłączonych do systemu? W przypadku więcej niż jednego pomieszczenia możliwe jest podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.Jakie jest przeznaczenie pomieszczeń? Czy jest do sklep, biuro, sypialnia lub salon? Każde zastosowanie wymaga innych rozwiązań.Jak mocno chcesz filtrować powietrze? Do systemu klimatyzacji możesz wybrać filtry o zróżnicowanym poziomie filtrowania.Skorzystaj z pomocy instalatora.Pamiętaj, warto wykorzystać rady profesjonalistów, aby wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Szczególnie, że nasze doradztwo jest w cenie instalacji.

Klimatyzacja to proces polegający na dostosowywaniu temperatury, wilgotności, czystości i dystrybucji powietrza. Klimatyzatory spełniają funkcje:Chłodzenie - czyli obniżanie i utrzymywanie temperatury na określonym przez Ciebie poziomie.Wentylacja - wymiana powietrza w pomieszczeniu poprzez wyciąganie go z pomieszczenia i dostarczanie świeżego z zewnątrz. Może być zintegrowana z klimatyzacją lub nie.Ogrzewanie, - dzięki tej funkcji możesz przez cały rok cieszyć się stałą idealną temperaturą, bez względu na warunki zewnętrzne. Jest to możliwie dzięki pompie ciepła, która jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania.Oczyszczanie - czyli filtrowanie powietrza z kurzu, pyłków, dymu, itp. pozostawiając dla Ciebie czyste i zdrowe powietrze. Jest to szczególnie ważne dla alergików.Osuszanie - czyli obniżanie wilgotności powietrza do optymalnej wartości 40%-60%. Daje to poczucie komfortu i łatwego oddychania oraz hamuje wzrost zanieczyszczeń i pleśni, czyli kolejny ważny argument dla alergików.

Cała operacja trwa od 4 do 10 godzin. Ile będzie on trwał w Twoim przypadku, dowiesz się od naszego przedstawiciela handlowego podczas bezpłatnej wyceny.

Z reguły nie. Instalacje planujemy tak, by były jak najmniej inwazyjne w strukturę budynku/mieszkania i jednocześnie były estetycznie wykonane. Podczas bezpłatnej wyceny nasz przedstawiciel handlowy zaproponuje jak wykonać instalację, aby spełniała te kryteria.

Koszt standardowego montażu klimatyzatora to około 1100zł netto. Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę montażu klimatyzacji w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę. Będziesz miał okazję porozmawiać z naszym przedstawicielem handlowym i dopytać go o cokolwiek zechcesz.

W zakresie od 16 do 30 stopni Celsjusza. Oznacza to, że możesz wybrać temperaturę z tego zakresu, a klimatyzator będzie ją utrzymywał, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Tak. Klimatyzator filtruje powietrze, oczyszczając je z kurzu, bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, dymu itp.

Tak. Klimatyzacja oczyszcza powietrze, osusza je do właściwej wilgotności i wentyluje. Dzięki temu oddychasz lepszym powietrzem i rzadziej chorujesz. Z tego powodu klimatyzacja jest szczególnie zalecana osobom cierpiącym na alergie i tym, którzy często chorują.

Oczywiście. Z przyjemnością opowiemy Ci o działaniu systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, zaplanujemy instalację, dostarczymy urządzenia i wykonamy montaż. Możesz też liczyć na naszą pomoc przy serwisowaniu urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, nawet, jeżeli nie były zamontowane przez naszą firmę.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo (dane w zakładce kontakt) i zgłoś awarię, my zrobimy resztę.