System AERCUBE do efektywnego suszenia warstw izolacyjnyc
Technologia osuszania AERIAL® jest stosowana na całym świecie do osuszania budynków oraz uszkodzeń spowodowanych przez wodę i należy do najczęściej wybieranych w branży. Nasze produkty charakteryzują się solidną jakością, trwałością i wydajnością - Made in Germany. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi AERCUBE® oferujemy naszym klientom perfekc...
Technologia osuszania AERIAL® jest stosowana na całym świecie do osuszania budynków oraz uszkodzeń spowodowanych przez wodę i należy do najczęściej wybieranych w branży. Nasze produkty charakteryzują się solidną jakością, trwałością i wydajnością - Made in Germany. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi AERCUBE® oferujemy naszym klientom perfekcyjnie dopasowany system osuszania do efektywnego osuszania warstw izolacyjnych. Poszczególne komponenty są optymalnie łączone w zależności od zastosowania i wymagań. Nasze solidne skrzynki akustyczne AB z kompresorem bocznokanałowym i seria RB uzupełniają naszą ofertę. Dzięki temu dla każdej aplikacji udostępniamy odpowiedni system.
Więcej

System AERCUBE do efektywnego suszenia warstw izolacyjnyc Jest 12 produktów.

na stronę
Pokazuje 10 - 12 z 12 elementów
 • 3 576,84 zł

  SD 2 zainstalowany jest w gotowej do podłączenia obudowie AERCUBE®, służy do redukcji hałasu sprężarek bocznokanałowych. Obniża poziom hałasu nawet o 19 dB(A). Jest to istotna zaleta dla klientów, szczególnie w zamieszkałych budynkach. Opcjonalnie można wyposażyć go w filtr z węglem aktywnym, który zmniejsza rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów.

  3 576,84 zł
 • 2 910,18 zł

  Za pomocą skalibrowanego licznika (MID), CC4 MID Box rejestruje zużycie energii do 4 dystrybutorów energii. Został on zaprojektowany specjalnie do zastosowania w budownictwie i osuszaniu szkód wyrządzonych działaniem wody, tym samym oferuje wiele korzyści. 

  2 910,18 zł
 • 3 297,63 zł

  Sprężarki bocznokanałowe AERIAL wykazują się wysoką wydajnością przepływu powietrza i różnicą ciśnień. Przez to turbiny te nadają się idealnie do osuszania większych powierzchni z wykorzystaniem ciśnienia czy metody zasysania. Idealnie się sprawdzają do osuszania szkód wyrządzonych powodzią czy innym zalaniem.

  3 297,63 zł
Pokazuje 10 - 12 z 12 elementów